„Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ I-asis etapas įstaigoje

Jau trečius metus lopšelis-darželis „Justinukas“ aktyviai dalyvauja Lietuvos tautinio olimpinio komiteto ir

Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos organizuojamame Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“. Vasario 9-ąją I etapas vyko įstaigoje. Ryžtingai nusiteikę vaikai draugiškai varžėsi tarpgrupinėse sportinėse žaidynėse. Subūrus treneriams komandas, skambant LMŽ dainai veikla prasidėjo nuotaikingu vaikų šokiu, apšilimu. Atliekant sportinius pratimus, estafetes vaikus užvaldė sportinis azartas. Garsiais šūksniais, skanduotėmis palaikė komandos draugus, džiaugėsi pergalėmis ir dalyvavimu. Pasibaigus žaidynėms visos komandos apdovanotos LMŽ diplomais. Smagiausia tai, kad šias žaidynes laimėjo visi. Nugalėjo draugystė, puikios emocijos bei džiaugsmas sportuoti drauge.