Edukacinė-sportinė veikla „Sportuojantis vaikas“

Siekiant skatinti vaikų fizinį aktyvumą per praktinę, žaidybinę, patrauklią bei įdomią veiklą

plėtojant fizinio aktyvumo ir bendradarbiavimo įgūdžius 2020 m. sausio 28 d. vyko mūsų įstaigos organizuojama Vilniaus miesto ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų edukacinė-sportinė veikla „Sportuojantis vaikas“. Joje dalyvavo šešios komandos: lopšelio-darželio „Žemuogėlė“  komanda „Žaibas“, lopšelio-darželio „Malūnėlis“ ir jų komanda tuo pačiu pavadinimu „Malūnėlis“, lopšelis-darželis „Pilaitukas“ su komanda „Lašeliai“, lopšelio-darželio „Pušaitė“ komanda „Kodėlčiukai“, Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus komanda „Žirniukai“ ir mūsų  – lopšelio-darželio „Justinukas“ komanda „Super greitis“. Veiklos metu vaikai atliko sportinius pratimus, estafetes. Pertraukų metu nuotaiką kėlė smagiais sportiniais šokiais. Na, o kokios žaidynės be nominacijų, diplomų ir nugalėtojų taurių.

Pirmąją vietą draugiškose varžybose iškovojo Vilniaus lopšelio-darželio „Pilaitukas“ komanda, antrąją vietą  – Vilniaus lopšelio-darželio „Žemuogėlė“ komanda, trečiąją vietą lopšelio-darželio „Justinukas“ komanda.

Nominacijomis „Žaismingiausia komanda“, „Atkakliausia komanda“, „Draugiškiausia   komanda“ pasidalino lopšelių-darželių „Malūnėlis“, „Pušaitė“ ir Eitminiškių gimnazijos Ažulaukės pradinio ugdymo skyriaus komandos.

Kaip smagu sportuoti susitinkant su draugais, patiriant daug smagių ir neužmirštamų akimirkų.