Išvyka su edukacija į „Paukščių kaimas“

Spalio 3 dieną ,,Ežiukai“ grupės vaikai lankėsi ,,Paukščių kaime“. Vos įžengus pro vartus link tavęs

pasileidžia kreksinčios žąsys, paknopstom atbėga vištos „su kelnėm“, aplink sukiojasi drąsus avinukas, akies kraštu matai balsą demonstruojantį asilą. Ignalinos rajone šeimos įkurtas pasakų kaimas – vieta, kur galima paglostyti „geriausius pasaulio gyvūnus“.

Žavi ne tik gyvūnų įvairovė, bet ir tai, kaip šeimininkė Laima apie kiekvieną iš savo augintinių galėtų pasakoti ir pasakoti. Stručiai, kurie niekada gyvenime neplovė kojų ir nekirpo nagų. Avinas Joptautas su keturiais ragais ir jo žmona Mekekionė. 15 įvairiausių rūšių povų, vištos su kelnėmis, strutis Trū Sabaka, dėl kurio vardo net buvo net atsiklausta Mariaus Berenio.Vaikams labai patiko, kai darbo imasi gaspadorius Rimas. Ant laužo ir „petelnios“ jis imasi kepti „pirato akį“ – duoną su kiaušiniu. „Arba graikiškai – piratakį. Pavalgę gerai šoksite sirtakį“, – šmaikštauja jis. Šios edukacijos metu svečiams ne tik ant laužo kepama kiaušinienė, bet ir pasakojamos įdomybės apie paukščius, vaišinama arbata su šeimininkės Laimos keptais ančiukų formos sausainiais. Rašomi ir laiškai Laimės paukštei – žąsies plunksna!  O tuomet leidžiamasi apžiūrėti visą ūkį.

Tokia edukacija įdomi ne tik vaikams, bet ir juos lydinčioms auklėtojoms.