Ugdymo organizavimas nuo rugsėjo mėnesio

Ugdymo paslaugos bus organizuojamos maksimaliai laikantis grupių izoliacijos principo –

vaikai lankys nuolatos tą pačią grupę, veikla bus vykdoma taip, kad būtų išvengta skirtingas grupes lankančių vaikų kontakto patalpose.

Dėl šios priežasties nuo rugsėjo 1 d. .:

• nebeliks budinčių grupių;
  • nebeliks bendros rytinės mankštos sporto salėje;
  • uždarose patalpose nebeliks organizuojamų masinių (kelioms vaikų grupėms) renginių;
  • visose bendrose erdvėse (muzikos salėje, sporto salėje ir kt.)  ir grupių patalpose bus užtikrintas vėdinimas, dažnai liečiamų paviršių valymas ir dezinfekavimas bei vykdomos kitos švaros ir higienos sąlygos;
  • ribojamas būrelių skaičius bei vaikų skaičius užsiėmimuose (vienu metu galės dalyvauti tik tos pačios grupės vaikai. Jei visoms grupėsm nepakaks paskirto laiko, užsiėmimai vyks tik skaitlingiausiose grupėse.

Asmenys, atlydintys vaikus, ir darbuotojai, vykdantys vaikų priėmimą į įstaigą, uždarose erdvėse turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Kasdien bus vertinama visų priimamų į įstaigą vaikų sveikatos būklė. Vaikai, kuriems pasireiškia karščiavimas, kurie turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių dalyvauti ugdymo veikloje nebus priimami.

SAM reikalavimai dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo

Tikimės, jog papildomos saugumo sąlygos neužgoš malonios bendrystės, sklandaus darbo ir džiaugsmingos vaikystės!