Svečiuose policijos bičiulis Amsis

Lapkričio 18 dieną lopšelį-darželį ,,Justinukas“ aplankė Vilniaus 6-ojo policijos komisariato pareigūnės.

Jos atvyko ne vienos, kartu pasikvietė pasisvečiuoti ir policijos bičiulį Amsį.

Pareigūnės su vaikais aiškinosi kaip saugiai elgtis kelyje, teisingai pereiti gatvę, kodėl svarbu automobilyje užsisegti saugos diržą. Šuniukas Amsis padėjo vaikams išmokti, kaip teisingai užsidėti atšvaitus. Vaikai žiūrėjo edukacinius mokomuosius filmukus, apie tai kas gali nutikti nesilaikant saugaus eismo taisyklių. Mažieji eismo dalyviai aktyviai atsakinėjo į pareigūnių užduodamus klausimus.

Atsisveikinant vaikai padėkojo policijos pareigūnėms ir Amsiui, taip pat paprašė atvykti dar kartą. Renginio pabaigoje, visi turėjo galimybę paliesti, apkabinti ir nusifotografuoti su šuniuku Amsiu.

Lopšelio-darželio „Justinukas“ bendruomenė nori padėkoti Vilniaus 6-ojo policijos komisariato pareigūnėms ir nuoširdžiai pasidžiaugti, jog žinome, kad mus gins, saugos ir padės Lietuvos policija.