Mokslo ir žinių diena „Labas, darželi!“

Mokslo ir žinių diena „Labas, darželi!

Nors šis rugsėjis mus pasitiko neįprastai, su naujais iššūkiais ir ribojimais, tačiau visų nuotaika buvo puiki.

Vaikai išsiilgę lopšelio-darželio draugų, mokytojų su gėlėmis ir šypsenomis keliavo į savo grupes. Vos įžengusius į kiemą mažuosius pasitiko žaismingos pieštukų dekoracijos, skambanti vaikiška muzika, kuri nuteikė pakiliai, džiugiai nuotaikai. Pasveikinusios vaikus grupių mokytojos skelbė, kad ši diena ypatinga ir vaikų laukia daug šventinių staigmenų bei dovanų. Jie  pramogavo, dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse, žaidė su balionais, pūtė muilo burbulus, piešė kreidelėmis gražiausią vasaros prisiminimą ir kt. Vaikai buvo apdovanoti sveikuoliškomis dovanomis. Kiemelyje juos linksmai su muzikinėmis pramogomis, žaidimais pasitiko Kakė Makė ir mergaitė Linutė. Jos nuotaikingai paskelbė: -„Su rugsėjo 1-ąja, mokslo ir žinių diena, mieli vaikai. Džiaugiamės jus matydamos! Lai būna šie metai kupini atradimų, neužmirštamų įspūdžių bei šypsenų!“