Futboliuko festivalis skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

Birželio 1d. Lietuvos futbolo federacijos stadionas neįprastai spalvingas ir vaikiškas. Čia vyksta jau tradiciniu tapęs futboliuko festivalis skirtas Tarptautinę vaikų gynimo dieną paminėti.

Daugiau nei 250 vaikų linksminasi stadione kartu su savo mamomis, tėčiais ir močiutėmis. Šiais metais futboliuko festivalyje susivienijo net trys kartos.

Šventėje dalyvauja 13 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš Vilniaus, Varėnos ir Vilkijos miestų. Tarp gausaus būrio vaikučių, nuotaikingai šventėje dalyvauja ir lopšelio-darželio „Justinukas“ mažieji sportininkai – „Voveriukų“ grupės vaikai, mamytės ir tėveliai, močiutės ir seneliai. Vaikai išmėgino jėgas įvairiose sportinėse estafetėse, kurias jiems paruošė vaikų futbolo treneriai: mušė įvarčius į futbolo vartus, pūtė muilo burbulus, leido į dangų balionus ir paliko spalvotus delniukų atspaudus Lietuvos futbolo rinktinės futbolininkams. Mažieji šventės dalyviai sulaukė generalinio sekretoriaus Nerijaus Dunausko sveikinimų ir kvietimo dar daug kartų susitikti stadione, masinio futbolo asociacijos dovanų ir ledų.

Gera šventes švęsti sportuojant ir linksmai leidžiant laiką.  Gal užaugę mažieji taps naujosiomis Lietuvos futbolo žvaigždėmis, o gal tiesiog užaugs sveikais laimingais žmonėmis, bet juk toks ir yra mūsų visų tikslas. Su Tarptautine Vaikų Gynimo diena!