Erasmus+ KA229 projekto stažuotė Graikijoje

„Justinuko“ lopšelio darželio mokytojų dalyvaujančių Erasmus+ KA229 projekte stažuotė Graikijos partnerių ugdymo įstaigoje „Elateia“

„Justinuko“ lopšelio darželio mokytojų komanda sėkmingai dalyvauja Erasmus+ KA229 projekto „Kokybiškas grįžtamasis ryšys ikimokyklinio ugdymo įstaigose – raktas į sėkmingą pedagogų ir tėvų bendradarbiavimą“ projekte.  Rugpjūčio mėn. 23-27 dienomis  mokytojų komanda turėjo galimybę dalyvauti projekto partnerių susitikme -stažuotėje Graikijos ikimokyklinėje įstaigoje „Elateia“. Stažuotėje dalyvavo 26 mokytojai iš  Rumunijos, Bulgarijos, Latvijos, Graikijos,  kurios metu dalinosi gerosiomis patirtimis apie savo šalių švietimo sistemos ypatybes, diskutavo apie taikomus metodus siekiant kokybiško grįžtamojo ryšio su tėvų bendruomene. Mokymų metu projekto koordinatorė psichologė Asta Kundreckaitė pristatė projekto dalyviams atvejo analizes, kvietė mokytojus pristatyti savo vertinimus bei  išvadas. Šalių komandos  dalyvavo apskrito stalo pratybose- pristatinėjo situacijas, diskutavo. „Justinuko“ lopšelio darželio direktorė Monika Kelpšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Kirdeikienė, psichologė Asta Kundreckaitė bei priešmokyklinio ugdymo mokytojos Ieva Pašvenskaitė, Rimutė Mačiulienė ir Kotryna Juškaitė gilino žinias apie grįžtamojo ryšio kokybę, susipažino su praktiniais būdais komunikuojant su tėvais, įgijo naujų patirčių siekiant kokybiško grįžtamojo ryšio.

Parengė „Justinuko“ lopšelio darželio Erasmus+ projekto komanda:
direktorė Monika Kelpšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Kirdeikienė, psichologė Asta Kundreckaitė, priešmokyklinio ugdymo mokytojos Ieva Pašvenskaitė, Kotryna Juškaitė, Rimutė Mačiulienė.