Baltos Futboliuko Kalėdos Sportimos arenoje

Besitęsiant švenčių maratonui gruodžio 19 d. sportiškai nusiteikę „Voveriukai“

grupės vaikai Kalėdas švęsti keliavo į Sportimos areną. Visi šventės dalyviai pasipuošė baltais marškinėliais, nes šių metų renginio tema „Baltos Futboliuko Kalėdos“. Skambant linksmai Kalėdiniai muzikai šventę vaikai pradėjo žaisminga eisena, atliko muzikinį sportinį apšilimą. O kokios Kalėdos be Kalėdų Senelio? Vaikams grojant varpeliais jis išdidžiai įžingsniavo į sporto areną. Sutiktas gausiais plojimais bei šiltais apkabinimais Senelis paskelbė žaidynių pradžią. Lydimi trenerių vaikai išsiskirstė į aikšteles sportuoti: atliko įvairias fizinį aktyvumą skatinančias estafetes, sportinius pratimus, gyvatėle „važiavo Kalėdiniu traukiniu“, žaidė futbolą su dideliu kamuoliu, dalyvavo foto sesijoje su Kalėdų Seneliu. Renginį vainikavo trenerių baltas šokis, bendra dalyvių nuotrauka ir gausybė dovanų. Kad nebūtų liūdna, jog nėra sniego Kalėdų Senelis vaikams „iš dangaus“ pabėrė „pusnį“ baltų balionų.

Renginio metu vaikai sustiprino ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą, patyrė judėjimo džiaugsmą. Daug neišdildomų įspūdžių paliko susitikimas su Kalėdų Seneliu.