Džiugu, kad patekome į Lietuvos futbolo federacijos organizuojamą ilgalaikės masinio vaikų užimtumo programos ,,Sugrąžinkime vaikus į stadionus‘‘ projektą, kuris darželio vaikams ir  bendruomenei padovanojo  ne tik gerą nuotaiką , bet  ir galimybę prisijungti prie draugiškos „Futboliuko" šeimos.

Problema:

Vaikai  dažnai įgyja tik teorinių žinių, nors didžiausia vertybė, kurią ikimokyklinukas gali įgyti yra stebėjimas ir tyrinėjimas.

Problema:

Vaikams trūksta žinių, įgūdžių, kaip elgtis ekstremaliose situacijose (kilus gaisrui).Dažnai pamirštama, kad ugnis gali ne tik pavojinga ,bet ir teikti džiaugsmą.  Netradicinės šventės  nebešvenčiamos (žibintų šventė).

Mes draugaujame