KALĖDŲ SENELIO SULAUKUS

Mums, belaukiantiems Senelio
Su meškute ir zuikiu
Jis atneš daug dovanu!

Gruodžio 7 – 21 dienomis lopšelyje-darželyje „Justinukas“ tvyrojo kalėdinė nuotaika padovanodama vaikams džiugias emocijas, tikrą šventę. Sugužėję į muzikos salę ar šventiškai pasipuošę grupėse vaikai deklamuodami eiles, dainuodami dainas, žaisdami, šėldami šokio sūkuryje vis nekantraudami dairėsi į šalis laukdami stebuklingo momento – tylaus Kalėdų Senelio beldimo į duris. Lopšelio grupių vaikučius Kalėdų Senelis,  padovanodamas stebuklingą žiemos pasaką, aplankė pats. Kartu šoko, dainavo ir padovanojo baltą sniego pusnį. Vyresniųjų grupių ugdytinius  žilabarzdis Senelis ir jo draugė Snieguolė nudžiugino šventišku video įrašu. Šurmulys, muzika, žaidimai teikė džiaugsmą ne tik ugdytiniams bet ir jų tėveliams, kurie šventę stebėjo tiesiogiai zoom platformoje. Norisi tikėti, kad vaikučiai ne tik patyrė gerų emocijų, padovanojo vieni kitiems šypsenas, bet ir sukurtą kalėdinę dvasią parsinešė ir į namus. Lai Kalėdų džiaugsmas lydi Jus visus metus!